Gra Pokemon PBF

Świat pokemon czeka!!!!!! Załóż konto, a zostaniesz przeniesiony do świata Pokemon!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

CZYTAJ WSZYSTKO PROSZĘ!!
FORUM JEST AKTUALNIE >>NIE AKTYWNE<< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEBĄDŹCIE CIERPLIWI I NIECZEKAJCIE
UWAGA
>>>>> ZAMKNIĘTE!!!! PRZEPRASZAM-Y!! !!!UWAGA!!!

:-( :'(
Moooże kidyś, kiedy kolwiek wrócimy więc jest nadzieja, ale narazie niedaje rady Przykro Mi!! Można się zemną skontaktować na Em@il lub GG wszystko w profilu, ale niepisać do mniena PW! Strona będzie miała powrut lecz sam niewiem kiedy dlatego ZAŁOGĘ >>PUN.PL< PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEJ STRONY GDYŻ BĘDE SIĘ NA NIEJ REGULARNIE LOGOWAŁ!!@@!! Macie do dyspozycji cały dział <~Inne / HydePark~> w którym mozecie pisać co dusza zapragnie bo tam niema regulaminu!!
Ja mam też KONTO NA http://www.pokemonunovahistory.pun.pl KTÓREMU ŻYCZĘ POWODZENIA I KTÓRE BĘDE WSPIERAŁ Z CAŁEGO SERCA POD NICKIEM CREAZY!!!! Jestem chętny do pomocy jeśli admin chce DZIĘKI ZA UWAGĘ!


#1 2012-05-17 01:12:44

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Giełda i Info

WITAJ NA GIEŁDZIE!!
http://www.jedenadres.pl/wp-content/uploads/2011/11/stocks_stock_market-400x300.jpg

Na Giełdzie jak na razie można kupować i sprzedawać Tylko Pokemony

Aby sprzedać Pokemona należy w tym temacie napisać Nazwę Pokemona, Info o Nim i proponowaną cenę.

Kupowanie będzie odbywać się na Aukcjach!
Aukcje będą zakładane przez Adminów i Moderatorów!

Offline

 

#2 2012-06-08 11:03:31

 kowalt

Mistrz Gry

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 506
Punktów :   
Wiek: Zbyt duży
Ulubiony pokemon: Scyther

Re: Giełda i Info

Mam do oddania jednego z Starlych. Można je obejrzeć tutaj:
http://www.ligapokemongra.pun.pl/viewtopic.php?id=130

Co mogę powiedzieć o Pokemonie?

Jest to jeden z nielicznych ptaków który może konkurować z typem Elektrycznym lub Kamiennym. Wszystko ze względu na Close Combat którego uczy się jego najwyższa forma.

Najchętniej oddam dziewczynkę ale jak życzeniem kupującego będzie chłopak to nie będzie z tym żadnych problemów.

Jeszcze cena. Nie zależy mi na kasie. Złapałem go w Nest Balla. Cena tej kulki to 300$. I o taką proszę cenę minimalną. Ot tak żeby mi się po prostu zwróciło za kulkę. Jeżeli zamiast kasy wolicie zaproponować jakiegoś Pokemona to chętnie coś przygarnę.

Jeżeli mógłbym zaproponować dobry wybór ataków dla niego na przyszłość to:
Close Combat - wytłumaczony powyżej.
Agility - jako ptak jest już szybki. Ale po zastosowaniu tego ataku parę razy stanie się demonem szybkości.
Brave Bird/Wing Atack - atak latający powinien wystąpić w jego moveście.  Wybór należy do gracza. Brave Bird jest dużo potężniejszy ale ucina użytkownikowi sporo HP. Ja się skłaniam do Wing Atacku.
Take Down/ Endeavor / Double Team - to zależy również od gracza. Jeśli uważasz że dwa ataki ci wystarczą weź Double Teama. Przy połączeniu z Agility Pokemon będzie nie do trafienia. Jeśli brakuje ci ataków to weź Take Down. A jeśli chcesz by to był Pokemon pułapka to bierzesz Endeavor któego siła jest tym większa im mniej HP ma użytkownik. Czyli jak życie Staraptora spadnie do minimum używacie tego ataku i oglądacie jak Pokemon oponenta obrywa.

Jedyną wadą w atakach to brak Roosta którym ptak może się uleczyć. Ale nie długo mają być uzupełnione ataki więc jest szansa na dodanie tego ataku.

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-06-10 20:36:21)

Offline

 

#3 2012-06-10 23:48:23

 Goldpokefan

HEAD ADMIN SIŁA NAJWYŻSZA!!

39951454
Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 865
Punktów :   
Wiek: 16 lat
Ulubiony pokemon: Chimchar
WWW

Offline

 
Data założenia strony: 2012.04.28 Właściciel strony w serwisie Pun: Krystian.K- Login Goldpokefan. W razie problemów piszać na a PW (Prywatną Wiadomość) lub e-maila gangster223456789@wp.pl

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.timik-wirtualny-swiat.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.wcf.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.fab.pun.pl